کارایی گل نرده و شاخه گوزنی

کارایی گل نرده و شاخه گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از بهترین ابزار برای بالا بردن و ارتقای امنیت ویلاها، ساختمان های مسکونی و مناطق محافظت شده استفاده می شود. علت اصلی این نام گذاری، شباهت ظاهری آن به شاخ گوزن بوده است که حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها امنیت بسیار بالایی دارند .

بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسکونی ، مناطق تفریحی ، اداره جات ،ویلاهای درون شهری و برون شهری و غیره است .علاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک بوده ، این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جز زیباترین نوع حفاظ ها محسوب می شوند.

 

کاربرد  نرده حفاظ شاخ گوزنی

 

شاخ های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن الهام بخش طراحی  نرده حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزن نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می شوند.

نرده حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح نرده حفاظ است و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند.

شاخ گوزنی یکی از بهترین حفاظ ها برا ساختمان هستند که خرید حفاظ شاخ گوزنی بسیار به صرفه و قیمت مناسبی دارد و جزء زیبا ترین نرده ها محسوب می شود.

 

رنگ حفاظ شاخ گوزنی

 

با نصب نرده روی دیوار امکان نفوذ به حیاط و داخل ساختمان کاملا از بین خواهد رفت. برای اینکه ظاهر حفاظ موجب هراس ساکنین نشده و ساختمان شبیه زندان نباشد، لازم است تا سازه های شکیل با رنگ های متنوع تولید می شود. نرده حفاظ شاخ گوزنی قابلیت رنگ پذیری با رنگهای دلخواه را دارد. رنگ نرده به گونه ای است که در برابر اشعه خورشید و رطوبت باران ثابت مانده و دچار ریزش و تغییر رنگ نمی شوند. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزن از قلمو و رنگ های متداول قابل استفاده نمی باشد. پس از اندازه گیری و ساخت حفاظ شاخ گوزن هوم سرویز، سازه توسط رنگ های کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده و به صورت کامل رنگ شده تحویل داده می شوتد.

 

خرید شاخ گوزنی

ویژگی‌های نرده حفاظ شاخ گوزنی

 

برای ساخت حفاظ روی دیوار مهم ترین مولفه جنس متریال ساخت است. استفاده از ضایعات آهن و … برای ساخت حفاظ امنیتی اصلا پیشنهاد نمی شوتد. حفاظ دیوار حیاط شاخ گوزنی از بهترین آهن کار نکرده طراحی و تولید می شوتد. تراکم حفاظ بالاست و امکان عبور از بین نرده ها به هیچوجه وجود ندارد.

هر چه تراکم حفاظ بیشتر باشد، امکان نفوذ کمتری وجود دارد. تراکم حفاظ را از نصب میله های عمودی آن می توان تشخیص داد. برای ساخت نرده شاخ گوزن ازمیلگرد نمره ۱۰ استاندارد و نو استفاده می شود. این سازه پس از ساخت دچار خمش و پیچش نمی شود و امکان برش آن هم در ارتفاع بالا وجود نخواهد داشت. حتی با فرض امکان برش هم نمی توان از عرض زیاد حفاظ روی دیوار عبور کند و لازم است تا موانع زیادی از میان برداشته شود که در عمل غیر ممکن است.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

برای داشتن استحکامات مقاوم در یک ساختمان باید هزینه آن را هم پرداخت کنید. بدون تردید قیمت ساخت سازه های مقاوم، زیبا و چشم نواز بیتشر از قیمت نصب نرده های ساده روی دیوار است. قیمت نرده حفاظ روی دیوار با توجه به متریال ساخت، تراکم، ارتفاع سازه و اندازه متراژ آن مشخص می شود.

برای مثال اگر بر روی یک دیوار ۵ متری قصد نصب حفاظ گوزنی را دارید همیشه قیمت یکسان نیستند. این هزینه بستگی به نوع سفارش مشتری دارد. هر چه تراکم نرده های حفاظ بیشتر باشد، قیمت ساخت آن نیز بیشتر خواهد بود. ارتفاع حفاظ شاخ گوزن در اندازه های ۳۰ تا ۱۲۰ سانتیمتری به طور معمول تولید می شود. امکان ساخت حفاظ با اندازه ارتفاع بیشتر برای مناطقی که دیوار کوتاه تر است نیز وجود دارد. البته ارتفاع بیشتر به منزله هزینه ساخت بالاتر است.

 

نورپردازی حفاظ دیوار حیاط

 

در ساختمان های لوکس برای جلوه دکوراسیون نمای ساختمان از نورپردازی استفاده می شوند. جالب است بدانید که امکان نصب حفاظ شاخ گوزنی روی هر نوع دیواری وجود دارد. بر روی دیوار آجری، سنگی، سیمانی و … می توان حفاظ امنیتی را نصب کرد. برای نورپردازی دیوار هم لازم است تا از قبل با تیم نصب هماهنگ شود. هنگام نصب می توان منافذی برای نصب بدون آسیب به نورپردازی قبلی در نظر گرفت. البته همیشه پس از نصب حفاظ دیوار برای نورپردازی روی آن اقدام می شوکد.

با نورپردازی می توانید منظره ساختمان را بسیار زیباتر کنید و در عین حال به سارقین نیز هشدار دهید که روی دیوار یک حفاظ مستحکم نصب است.

 

خرید شاخ گوزنی

 

 

مطالب مرتبط با سایت آهن طهران:

خواص و قیمت ورق استیل 430 و 304

سقف کامپوزیت عرشه فولادی به چه شکل است؟

اجزای سقف عرشه فولادی

۱۴۰۰ سه شنبه ۳۰ شهريور
261بازدید
مطالب مرتبط
جدول وزنی میلگرد

آنالیز میلگرد های تولیدی فروشگاه اینترنتی آهن آنلاین بر اساس استاندارد ملی ایران

۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۹ فروردين 382 بیشتر
جدول وزنی تیرآهن

آنالیز تیرآهن های تولیدی فروشگاه اینترنتی آهن آنلاین بر اساس استاندارد ملی ایران

۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۹ فروردين 361 بیشتر
کاردبرد و انواع قوطی پروفیل در ساخت و ساز

قوطی پروفیل و دیگر مقاطع فولادی، پر مصرف ترین مصالح برای پروژه های ساخت و ساز هستند. تمام اسکلت های فلزی که در تأسیسات مختلف مشاهده می کنید از این متریال فولادی ساخته شده اند.

۱۳۹۹ يکشنبه ۱۶ آذر 1408 بیشتر